Doradztwo zawodowe

O každej ponúkanej pracovnej pozícií máme detailný prehľad. V rozhovoroch sa zaoberáme vašou motiváciou a pracovnými preferenciami. Radi Vám poradíme, ktorá pracovná pozícia je pre Vás najvhodnejšia. 

Orientujeme sa v témach potrebného vzdelania pre jednotlivé špecializácie a najvhodnejšieho dovzdelania pre zvýšenie kvalifikácie. 

Pri regulovaných zdravotníckych povolaniach vás prevedieme nielen procesom úradného uznania vzdelania, ale aj následným zvládnutím prípadných kompenzačných mechanizmov predpísaných od úradov, ktoré vystavujú nostrifikáciu. Kompenzačné mechanizmy (napr. skúšky alebo prax) môžu byť nariadené v tom prípade, ak sa sylaby študijného odboru v domovskej krajine odlišujú od štandardného študijného plánu pre konkrétne povolanie v zahraničí.  Radi vám poradíme, ako zvládnuť podmienky kompenzačných mechanizmov. K danej problematike pravidelne organizujeme webináre, kde poskytujeme návody, ako postupovať pri jednotlivých scenároch. O webinároch pravidelne informujeme na našej faceboovej stránke